NYHED
Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28
LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50
Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03
Succesfuld Pigeraket
NYHED
08. april kl. 10:19
Tysklandstur U17/U19
KAMP PROGRAM
Marts 2024
|
|||||||
30.
lørdag
|
Klubhus A |
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
|
Hal 5 rum 1 |
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
|
|||
April 2024
|
|||||||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 1
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|||
7.
søndag
|
Omkl. 5 - UNGDOM |
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
|
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER |
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
|
|||
7.
søndag
|
Hal 5 rum 1 |
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
|
|||
7.
søndag
|
|
Træningskamp U15 Drenge 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
|
|
Helsinge Stadion Kunstgræs
|
|||
8.
mandag
|
|
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Pedella Park
|
|
Pedella Park
|
|||
8.
mandag
|
Hal 5 rum 1 |
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
|||
10.
onsdag
|
Hal 5 rum 1 |
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
|||
12.
fredag
|
Hal 5 rum 1 |
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 7
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 5
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 7
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april • Pulje 3
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 5
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
Klubhus A |
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
Hal 5 rum 1 |
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
|||
13.
lørdag
|
Hal 5 rum 2 |
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
|
Hal 5 rum 3 |
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 7
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 5
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april • Pulje 3
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 7
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 5
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april • Pulje 3
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
13.
lørdag
|
Klubhus A |
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
Hal 5 rum 1 |
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april • Pulje 3
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
|
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april • Pulje 4
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april • Pulje 3
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april • Pulje 4
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
14.
søndag
|
Hal 5 rum 1 |
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april • Pulje 3
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april • Pulje 4
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U14 Piger 8:8 (10) Forår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april • Pulje 4
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april • Pulje 3
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
|
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
|
|||
14.
søndag
|
Klubhus A |
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
Hal 5 rum 3 |
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
|||
14.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Slangerup Stadion
|
|
Slangerup Stadion
|
|||
14.
søndag
|
Hal 5 rum 1 |
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
|
Hal 5rum 4 |
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
|
|||
14.
søndag
|
Klubhus A |
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
Hal 5 rum 2 |
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
|
|||
15.
mandag
|
|
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
15.
mandag
|
|
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
15.
mandag
|
|
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
17.
onsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Lillevang Idrætscenter
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|||
20.
lørdag
|
|
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 1
Annisse Stadion
|
|
Annisse Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U14 Piger 8:8 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
8:8 Kvindesenior 1 - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
25.
torsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Esrum Stadion
|
|
Esrum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 3 |
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Nordkysthallen
Bane 3
|
Omklædning 4 |
Nordkysthallen
Bane 3
|
|||
27.
lørdag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
|
|
Helsinge Stadion
|